Na Českém a Slovenském trhu zastupujeme následující značky:

CRM Synergies

CRM Synergie (www.crmsynergies.com) se sídlem ve Španělsku je jedním z největších výrobců cínu v Evropě.

Ve své nabídce má pájecí materiál (pájecí dráty olovnaté i bezolovnaté o velikosti 0,25mm, 0,5mm, 0,7mm, 1mm, 1,5 mm a 2mm), olovnaté i bezolovnaté pasty, tavidla, tyčové pájky (olovnaté, bezolovnaté: SAC 305, SAC 0307, FUJI SN100 a SN63PB37).

 

Tri Innovation

Společnost TRI Test Research Europe (www.tri.com.tw) je lídrem v oblasti automatických optických systémů a testovacích zařízení.

TRI Test Research poskytuje testování a kontrolu produktů pomocí optické inspekce a elektrického testování. Optická inspekce s sebou přináší špičkovou technologii pro 3D inspekci pájecí pasty (SPI), 3D Automatickou optickou inspekci (AOI), která může být použita pro kontrolu osazených desek plošných spojů před pájením nebo po pájení.

Elektrické testování představuje Analyzér výrobních vad (MDA) a Tester desek plošných spojů. Tyto jednotlivé systémy poskytují nejvyšší rychlost, pokrytí a pružnost, a také díky tomu pomáhají výrobcům zlepšit kvalitu svých produktů.

 

H. Ikeuchi & Co. Ltd.

Společnost H. IKEUCHI & Co. Ltd. (www.ikeuchieurope.com) se sídlem v Japonsku má více než 55-leté zkušenosti v oblasti zvlhčování pomocí "suché mlhy".

Precizní automatické rozprašovače - zvlhčovací systém pomocí suché mlhy uspokojí požadavky každé elektronické výroby.

Produkty H. IKEUCHI & Co. Ltd. jsou určeny k eliminaci ESD, tj. snížení rizika vzniku elektrostatického náboje, kontrolované řízení vlhkosti bez jakékoliv chemie, potlačují tvorbu a zachycování prachu. Celkově zvyšují optimalizaci výrobního procesu - snižují výrobní náklady na opravy DPS, zvyšují produktivitu a zároveň snižují dopad znečištění na životní prostředí.

 

Klepp

Společnost Klepp Absauganlagen GmbH (www.klepp.de) navrhuje a vyrábí řešení pro sběr a čištění vzduchu od znečišťujících látek jako jsou pájecí výpary, rozpouštědla, lepidla nebo laserové výpary a všechny typy prachů.

 

Tagarno

TAGARNO (www.tagarno.com) se sídlem v Dánsku je světový lídr ve vývoji a výrobě inspekčních HD systémů.

TAGARNO má více než 40 let zkušeností s vývojem inspekčních kamer (HD video mikroskopy). Kontrola DPS nebyla nikdy jednodušší - na monitoru se zobrazí aktuální obraz přenášený z kamery (v HD rozlišení) s nepřekonatelnou reprodukci barev a ostrostí. To, co vidíte, je přesně to, co je pod objektivem mikroskopu - bez jakéhokoliv přerušení zpoždění nebo rušení.

 

Thermaltronics

Thermaltronics (www.thermaltronics.com) - vysokofrekvenční technologie pájení - nová řada pájecích/odpájecích a opravárenských stanic které zabraňují přehřátí fyzikálními vlastnostmi podobně jako je to u zařízení pro pájení v parách (vapor phase).

Pájecí hroty Thermaltronics se zahřívají indukcí. Když speciální slitina integrovaná v pájecím hrotu dosáhne svou Curie teplotu, začne ztrácet magnetismus, indukční tok se přeruší a tím i samotné zahřívání. Jakmile teplota v pájecím hrotu klesne pod Curie bod, začíná se hrot opět indukcí zahřívat.

Některé stanice a hroty jsou kompatibilní se stanicemi WELLER, METCAL a HAKKO.

Všechny produkty Thermaltronics jsou vyráběny v souladu s normami ISO 9000 a ISO 14000 a splňují buď TUV, GS, CE nebo jiné bezpečnostní požadavky státních zkušeben.

Přísné kontroly kvality a zavedené postupy při výrobě zařazují produkty společnosti Thermaltronics mezi nejlepší ve svém oboru.

 

Hans Kolb

Německý výrobce HANS KOLB (www.kolb-wellpappe.com) se jako první v Evropě od roku 1986 věnuje výrobě ESD balicích výrobků z papíru s doživotní garancí ESD vlastností.

Všechny jejich výroky z řad CORTRONIC® a CORSTAT ™ (boxy pro komponenty, DPS tranzitní boxy, transport boxy, manipulátory pro DPS a samozřejmě podle zákaznických specifikací) splňují standard IEC 61340-5.

 

MicroCare

Společnost MicroCare (www.microcare.com) byla založena roku 1982 a je lídrem v oblasti precizního čistění. Společnost MicroCare vyrábí vysoce kvalitní čistící prostředky jako například kontaktní povrchové čističe, čističe reflow pecí, odstraňovače tavidel, lepidel, odstraňovače prachu, ochlazovače DPS, zmrazovací spreje, průmyslové utěrky a kartáčky.

Produkty MicroCare jsou vyráběné v nejvyšším standardu a splňují požadavky různých průmyslových odvětví, automotive, elektronické a elektrotechnické montáže, včetně letectví, lékařství a mnoho dalších.

MicroCare je inovativní společnost, používající výlučně ekologické chemikálie a jejich chemické výrobky výraznou měrou přispívají ke zlepšení procesu čištění ve společnostech po celém světě.

MicroCare vyvinul patentovaný spouštěcí systém pro své výrobky, který umožňuje dávkovat čisticí prostředek s minimálním množstvím nanášeného čistidla a využije 100% vnitšního obsahu. Tím dochází k výraznému šetření daného prostředku.

 

Statech Systems

STATECH Systems (www.statech.ch) se sídlem ve švýcarsku je výrobcem ESD barev a nátěrů eliminujících ESD výboj.

Ve své nabídce má tři typy dizipatívních ESD produktů. Prvním je ESD nátěr pro podlahy AstraStat A (možný nátěr ve více barvách).

Druhým je ESD lak na různé předměty v EPA zóně (také možnost více barevných odstínů).

Posledním je ESD barva ve spreji - je to permanentní ESD ochrana na jakékoliv předměty v EPA zóně.

 

Jovy Systems

JOVY Systems (www.jovy-systems.com) již přibližně 10 let vyvíjí a vyrábí BGA reworkovací stanice.

JOVY nabízí kombinaci nejmodernější techniky, vysokou kvalitu, velmi příznivé ceny a zároveň vysoce hodnoceny pro-zákaznické služby.

V současnosti je po světě tisíce spokojených zákazníků z různých odvětví.
Všechny produkty JOVY Systems jsou vyráběny v souladu s CE.

 

EUROSTAT

EUROSTAT GROUP – európska organizácia ESD odborníkov

Od počátku 80. let, začal Eurostat vyrábět produkty k boji proti ESD nebezpečí. O 25 let později se Eurostat Group stala evropským lídrem ve výrobě a distribuci ESD produktů. Se sídlem ve Francii, má Eurostat pobočky v Holandsku, Švédsku a Spojeném království a širokou distribuční síť v celé Evropě.

Prostřednictvím firmy Realtime Technologies nabízí českým firmám kompletní nabídku kvalitních ESD materiálů (EPA pracoviště, oděvy a obuv, skladování a přeprava, balení, ESD testování, ESD Cleanroom, nástroje, Ionizace, ESD kancelář, atd.)

 

Elme

EUROSAFT – (obchodní značka ELME) - prodej a distribuce antistatických materiálů. Společnost EUROSAFT má více než 40-letou historii výroby kvalitních antistatických materiálů. Kompletní nabídka ESD materiálů.

 

IPC

IPC normy – prodej technických norem IPC v tištěné i elektronické podobě.

 

 
 

 

 

Porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 
 


Košík
0 položek
0

 

 

  
 
 


 


 
Přihlášení
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2016 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz